ErkeklerKadınlar
Su UstuSu Ustu
50mTimed FinalB-C-D-EStart listesiSonuçlar 50mTimed FinalB-C-D-EStart listesiSonuçlar
100mTimed FinalB-C-D-EStart listesiSonuçlar 100mTimed FinalB-C-D-EStart listesiSonuçlar
200mTimed FinalB-C-D-EStart listesiSonuçlar 200mTimed FinalB-C-D-EStart listesiSonuçlar
400mTimed FinalB-C-DStart listesiSonuçlar 400mTimed FinalB-C-DStart listesiSonuçlar
800mTimed FinalB-C-DStart listesiSonuçlar 800mTimed FinalB-C-DStart listesiSonuçlar
1500mTimed FinalB-C-DStart listesiSonuçlar 1500mTimed FinalB-C-DStart listesiSonuçlar
 
Cift PaletCift Palet
50mTimed FinalB-C-D-EStart listesiSonuçlar 50mTimed FinalB-C-D-EStart listesiSonuçlar
100mTimed FinalB-C-D-EStart listesiSonuçlar 100mTimed FinalB-C-D-EStart listesiSonuçlar
200mTimed FinalKÜÇÜK-E 10-11Start listesiSonuçlar 200mTimed FinalKÜÇÜK-E 10-11Start listesiSonuçlar
200mTimed FinalB-C-DStart listesiSonuçlar 200mTimed FinalB-C-DStart listesiSonuçlar
400mTimed FinalB-C-DStart listesiSonuçlar 400mTimed FinalB-C-DStart listesiSonuçlar
 
DipDip
50mTimed FinalB-C-DStart listesiSonuçlar 50mTimed FinalB-C-DStart listesiSonuçlar
 
Su Ustu Bayrak YarışıSu Ustu Bayrak Yarışı
4 x 100mTimed FinalB-C-DStart listesi......... 4 x 100mTimed FinalB-C-DStart listesiSonuçlar
4 x 200mTimed FinalB-C-DStart listesiSonuçlar 4 x 200mTimed FinalB-C-DStart listesiSonuçlar
 
Cift Palet Bayrak YarışıCift Palet Bayrak Yarışı
4 x 100mTimed FinalB-C-DStart listesiSonuçlar 4 x 100mTimed FinalB-C-DStart listesiSonuçlar
1 - 1. GÜN SABAH SEANSI - 12.08.2022 - 10:30
1.Kadınlar100m Su UstuTimed FinalGENÇ (A)-GENÇ (B)-YILDIZ-KÜÇÜK 10-17 YAŞStart listesiSonuçlar
2.Erkekler100m Su UstuTimed FinalGENÇ (A)-GENÇ (B)-YILDIZ-KÜÇÜK 10-17 YAŞStart listesiSonuçlar
3.Kadınlar1500m Su UstuTimed FinalGENÇ (A)-GENÇ (B) -YILDIZ 12-17 YAŞStart listesiSonuçlar
4.Erkekler1500m Su UstuTimed FinalGENÇ (A)-GENÇ (B) -YILDIZ 12-17 YAŞStart listesiSonuçlar
 
2 - 1. GÜN AKŞAM SEANSI - 12.08.2022 - 17:15
AÇILIŞ SEREMONİSİ 16:30-17:00
5.Kızlar200m Cift PaletTimed FinalKÜÇÜK-E 10-11 YAŞStart listesiSonuçlar
6.Erkekler200m Cift PaletTimed FinalKÜÇÜK-E 10-11 YAŞStart listesiSonuçlar
MADALYA TÖRENİ
7.Kadınlar400m Cift PaletTimed FinalGENÇ (A)-GENÇ (B) -YILDIZ 12-17 YAŞStart listesiSonuçlar
8.Erkekler400m Cift PaletTimed FinalGENÇ (A)-GENÇ (B) -YILDIZ 12-17 YAŞStart listesiSonuçlar
9.Kadınlar4 x 200m Su UstuTimed FinalGENÇ (A)-GENÇ (B) -YILDIZ 12-17 YAŞStart listesiSonuçlar
10.Erkekler4 x 200m Su UstuTimed FinalGENÇ (A)-GENÇ (B) -YILDIZ 12-17 YAŞStart listesiSonuçlar
3 - 2. GÜN SABAH SEANSI - 13.08.2022 - 9:30
11.Kadınlar200m Su UstuTimed FinalGENÇ (A)-GENÇ (B)-YILDIZ-KÜÇÜK 10-17 YAŞStart listesiSonuçlar
12.Erkekler200m Su UstuTimed FinalGENÇ (A)-GENÇ (B)-YILDIZ-KÜÇÜK 10-17 YAŞStart listesiSonuçlar
13.Kadınlar200m Cift PaletTimed FinalGENÇ (A)-GENÇ (B) -YILDIZ 12-17 YAŞStart listesiSonuçlar
14.Erkekler200m Cift PaletTimed FinalGENÇ (A)-GENÇ (B) -YILDIZ 12-17 YAŞStart listesiSonuçlar
15.Kadınlar50m DipTimed FinalGENÇ (A)-GENÇ (B) -YILDIZ 12-17 YAŞStart listesiSonuçlar
16.Erkekler50m DipTimed FinalGENÇ (A)-GENÇ (B) -YILDIZ 12-17 YAŞStart listesiSonuçlar
 
4 - 2. GÜN AKŞAM SEANSI - 13.08.2022 - 17:00
17.Kadınlar100m Cift PaletTimed FinalGENÇ (A)-GENÇ (B)-YILDIZ-KÜÇÜK 10-17 YAŞStart listesiSonuçlar
18.Erkekler100m Cift PaletTimed FinalGENÇ (A)-GENÇ (B)-YILDIZ-KÜÇÜK 10-17 YAŞStart listesiSonuçlar
MADALYA TÖRENİ
19.Kadınlar800m Su UstuTimed FinalGENÇ (A)-GENÇ (B) -YILDIZ 12-17 YAŞStart listesiSonuçlar
20.Erkekler800m Su UstuTimed FinalGENÇ (A)-GENÇ (B) -YILDIZ 12-17 YAŞStart listesiSonuçlar
21.Kadınlar4 x 100m Cift PaletTimed FinalGENÇ (A)-GENÇ (B) -YILDIZ 12-17 YAŞStart listesiSonuçlar
22.Erkekler4 x 100m Cift PaletTimed FinalGENÇ (A)-GENÇ (B) -YILDIZ 12-17 YAŞStart listesiSonuçlar
5 - 3. GÜN SABAH SEANSI - 14.08.2022 - 9:30
23.Kadınlar50m Su UstuTimed FinalGENÇ (A)-GENÇ (B)-YILDIZ-KÜÇÜK 10-17 YAŞStart listesiSonuçlar
24.Erkekler50m Su UstuTimed FinalGENÇ (A)-GENÇ (B)-YILDIZ-KÜÇÜK 10-17 YAŞStart listesiSonuçlar
25.Kadınlar400m Su UstuTimed FinalGENÇ (A)-GENÇ (B) -YILDIZ 12-17 YAŞStart listesiSonuçlar
26.Erkekler400m Su UstuTimed FinalGENÇ (A)-GENÇ (B) -YILDIZ 12-17 YAŞStart listesiSonuçlar
 
6 - 3. GÜN AKŞAM SEANSI - 14.08.2022
27.Kadınlar50m Cift PaletTimed FinalGENÇ (A)-GENÇ (B)-YILDIZ-KÜÇÜK 10-17 YAŞStart listesiSonuçlar
28.Erkekler50m Cift PaletTimed FinalGENÇ (A)-GENÇ (B)-YILDIZ-KÜÇÜK 10-17 YAŞStart listesiSonuçlar
29.Kadınlar4 x 100m Su UstuTimed FinalGENÇ (A)-GENÇ (B) -YILDIZ 12-17 YAŞStart listesiSonuçlar
30.Erkekler4 x 100m Su UstuTimed FinalGENÇ (A)-GENÇ (B) -YILDIZ 12-17 YAŞStart listesi.........
KAPANIŞ SEREMONİSİ VE MADALYA TÖRENİ